Pytania i Odpowiedzi

Tutaj znajdziesz najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi na nie.

Tak! Za korzystanie ze strony e-Zyczenia pl jest całkowicie darmowe i nie pobieramy za to żadnych opłat.

Na stronie wyświetlane są reklamy, ponieważ ze strony można korzystać za darmo, ale niestety utrzymanie strony kosztuje i dlatego wyświetlane reklamy mają pokryć poniesione koszty.

Nie! Założenie Konta Użytkownika jest dobrowolne a bez posiadania Konta Użytkownika możecie Państwo korzystać ze stron jako Gość.

Różnica pomiędzy korzystaniem ze strony e-Zyczenia pl jako Gość a posiadaniem Konta Użytkownika polega na tym, że jako Gość możecie przeglądać wszystkie teksty i kartki elektroniczne, ale nie możecie dodawać swoich tekstów życzeń, wierszy i cytatów. W obydwu przypadkach korzystanie ze strony jest darmowe.

Aby dodać do strony jakiś tekst np. życzenia musimy posiadać Konto Użytkownika. Następnie logujemy się do swojego konta i w stopce strony wybieramy opcję „Dodaj Artykuł”.

Nie! Ponieważ dodany tekst musi najpierw zostać zaakceptowany przez administrację portalu.

Nie! Ponieważ większość tekstów znajdujących się w internecie chronione jest ustawą o prawach autorskich, dlatego możemy tylko dodawać swoje własne teksty, lub musimy byc pewni, że autor danego tekstu wyraził zgodę na umieszczanie go na dowolnej stronie www lub tekst jest w domenie publicznej.

Tak! Wszystkie teksty życzeń znajdującej się na stronie E Zyczenia PL są dodawane przez użytkowników, którzy przed dodaniem życzeń składają oświadczenie, że teksty te nie są chronione prawami autorskimi i można je dowolnie wykorzystywać.

Aby wysłać kartkę elektroniczną z naszego serwisu należy przejść do strony https://e-zyczenia.pl/darmowe-e-kartki, następnie wybrać kartkę która nas interesuje i nad kartką znajdują się ikonki, należy wtedy wybrać metodę wysyłki, która nas intersuje. Kartki elektroniczne można wysyłać za pomocą E-mail, SMS, Facebook, Messenger, Telegram, WhatsApp, Skype itp.

Nie. U nas wszystkie kartki są darmowe i za ich wysyłkę nie pobieramy żadnych opłat.

Nie! Ponieważ nie zezwalamy na pobieranie kartek elektronicznych z naszej strony. Kartki można wysłać całkowicie za darmo, ale tylko wysyłając je za pośrednictwem strony https://e-zyczenia.pl

Zadaj inne pytanie

Nie ma odpowedzi na interesujące Cię pytanie?

Wyśli do nas pytanie a my chętnie na nie odpowiemy.