Prawa Autorskie

W serwisie e-Zyczenia.pl przestrzegamy praw autorskich i tego samego wymagamy od użytkowników naszego serwisu, jak i osób odwiedzających naszą stronę https://e-zyczenia.pl

Wszystkie kartki elektroniczne, pliki graficzne, teksty i materiały znajdujące się w serwisie e-Zyczenia.pl są nierozerwalną częścią serwisu i chronione są Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych: http://isap.sejm.gov.pl/DetailsServlet?id=WDU19940240083.

Dodatkowo pliki graficzne z których są wykonane kartki elektroniczne chronione są prawami autorskimi osób trzecich.

Kartki elektroniczne wykonane są na podstawie licencji komercyjnych, licencji Creative Commons Attribution i licencji Public Domain.

Mimo zastosowania szczególnej ostrożności może się zdarzyć, że np. zostanie źle odczytana licencja (dotyczy to licencji Creative Commons Attribution i licencji Public Domain) i jeśli zauważyłaś/eś plik wykonany przez Ciebie i uważasz że został wykorzystany niezgodnie z udzieloną przez Ciebie licencją, proszę nas o tym poinformować poprzez formularz kontaktowy. Gdy reklamacja będzie uzasadniona, dostosujemy się do licencji lub plik zostanie usunięty.

Ze względu na ochronę praw autorskich serwisu e-Zyczenia.pl i udzielone licencje na pliki graficzne z których są wykonane kartki elektroniczne zabrania się kopiowania, umieszczania kartek elektronicznych pobranych z serwisu e-Zyczenia.pl na innych stronach WWW i jakiegokolwiek rozpowszechniania ich poza serwisem e-Zyczenia.pl https://e-zyczenia.pl

Więcej informacji o prawach autorskich znajdziecie na:

http://pl.wikipedia.org/wiki/Ustawa_o_prawie_autorskim_i_prawach_pokrewnych
http://pl.wikipedia.org/wiki/Prawo_autorskie 
http://pl.wikipedia.org/wiki/Autorskie_prawa_osobiste 
http://pl.wikipedia.org/wiki/Licencja_(prawo) 

15.05.2019 – Administracja serwisu e-Zyczenia.pl